Przejdź do treści

Dyżury

WykładowcaDzień tygodniaGodzinaSala
Adamczewski Bartoszponiedziałki13.15-14.4527
Artemiuk Przemysławczwartki11.30-13.0027
Babiński Jarosławponiedziałki11.30-13.0027
Bachanek Grzegorzwtorki15.00-16.3027
Bardski Krzysztofwtorki11:30-13:00*27
Bartocha Waldemarwtorki13.15-14.4527
Bednarczyk Rafałczwartki13.15-14.45435
Boguszewski Mariuszwtorki13.30-15.0027
Butkiewicz Magdalenaczwartki
piątki
09:00-09:45
09:00-09:45*
418
418
Ciećko Szymonśrody18:30-20:00*27
Cisło Waldemarwtorki15:00-16:30*27
Czaczkowska Ewaśrody15:00-16:30*97
Drzewiecki Piotrwtorki15.00-16.30418
Dziekan Jacekwtorki15:00-16:30*418
Filipowicz Krzysztofwtorki09.45-11.1527
Flader-Rzeszowska Katarzynaczwartki09:45-11:15*418
Gacka Bogumiłczwartki11.30-13.0027
Gałązka Włodzimierzwtorki15.00-16.3027
Gawrońska-Piotrowska Annaśrody13:15-14:45*418
Goniak Łukaszwtorki18:15-19:45*418
Gralczyk Aleksandraśrody15:00-16:30*118
Grochowski Zbigniewśrody
czwartki
-/09.45-11.15
11.30-13.00/-
320
27
Jarosz Martawtorki09.45-11.15418
Jaszewska Dagmaraczwartki13:15-14:45*418
Jurga-Wosik Ewaśrody11.30-13.00418
Kawecki Witoldśrody16.30-18.00418
Kietliński Krzysztofpiątki15.00-16.3027
Kindziuk Milenaśrody13.30-15.00418
Kloch Józefwtorki15:00-16:30*418
Kluj Wojciechpiątki09.45-11.1527
Knecht Tomaszśrody13.15-14.45418
Kopiczko Tomaszczwartki08:00-09:30*27
Kot Mateuszpiątki11.45-13.15418
Kowalczyk Marianczwartki11.30-13.0027
Kręcidło Januszwtorki10:00-11:30*27
Kurzydło Dariuszczwartki13.15-14.4527
Kuśmirek Annawtorki13.15-14.4527
Laskowska Małgorzataczwartki15.00-16.30418
Leśniczak Rafałwtorki09.45-11.15418
Linke Waldemarwtorki13:15-14:45*27
Łuczuk Piotrponiedziałki13:00-14:30*43
Łupiński Józefśrody18:15-19:45*27
Marcyński Krzysztofwtorki09.45-11.15418
Mejzner Mirosławśrody18:30-20:00*27
Mickiewicz Franciszekśrody15.00-16.3027
Mojżyn Norbertczwartki13.15-14.45418
Muszytowska Dorotaśrody15.00-16.3027
Nieścior Leonśrody13.15-14.4527
Niewiadomska Magdalenaśrody13:15-14:45*27
Nowak Jacekwtorki15:00-16:30*27
Pagacz Małgorzataczwartki09.45-11.1527
Parchem Marekwtorki16:45-18:15*27
Perzyński Andrzejczwartki13.00-14.3027
Płatek Pawełczwartki09.45-11.15118
Płonkowski Tomaszwtorki17.00-18.30418
Pokrywiński Rafałpiątki16:30-18:00*27
Przybyłowski Janczwartki16:00-17:30*4
Przybysz Monikawtorki09.45-11.15418
Rayzacher-Majewska Anetaczwartki09:45-11:15*27
Robak Marekponiedziałki/-
-/środy
09:30-11:00/-
-/11:15-12:45*
119
119
Romaniuk Kingapiątki18:30-20:00*418
Romanowski Ryszardwtorki17.00-18.30224
Różański Jarosławpiątki08.00-09.3027
Sobkowiak Jarosławwtorki10.00-11.3047
Stępień Tomaszczwartki09:45-11:15*52
Stępniak Krzysztofwtorki11.30-13.0043
Strzałkowska Barbarawtorki12.00-13.3027
Sztuk Dariuszwtorki09.45-11.15320
Szuppe Pawełwtorki15.00-16.3027
Szyszka Tomaszczwartki16.45-18.1542
Tatar Marekśrody09:00-14:45*52
Tomasik Piotrwtorki09:00-11:00*41
Tutak Mateuszponiedziałki16.45-18.1527
Wielebski Tomaszwtorki09:45-11:15*44
Żukowska-Gardzińska Dominikawtorki15:00-16:30*27