Gratulacje dla uczestników konkursu grantowwego na projekt dotyczący relacji ?nauka ? wiara? w katechezie.

W lutym ks. prof. Michał Heller – pomysłodawca, fundator i dyrektor Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie – ogłosił konkurs  grantowy na projekt dotyczący relacji ?nauka ? wiara? w katechezie. Do konkursu przystąpili członkowie Koła Naukowego Katechetyków UKSW – p. Michał Małek, ks. Mateusz Bajak, p. Łukasz Traczyk i p. Daniel Kobrzycki, wraz z opiekunem Koła – p. dr Anetą Rayzacher-Majewską. Zgłoszono dwie propozycje – „Racjonalnie o wierze” – projekt cyklu spotkań dla katechetów z Warszawy i okolic oraz studentów Wydziału Teologicznego UKSW przygotowujących się do pracy na stanowisku nauczyciela religii oraz „Na skrzydłach wiary i rozumu” – projekt programu szkolnych kół zainteresowań realizowanych przez katechetów (lub innych nauczycieli) na poszczególnych etapach edukacyjnych. Oba pomysły spotkały się z wielkim zainteresowaniem jury i zostaną sfinansowane przez Copernicus Center.

Gratulujemy!

13 kwietnia 2015