Przejdź do treści

Wyróżnienie dla kierunku Chrześcijańska turystyka religijna

Kierunek Chrześcijańska turystyka religijna został wczoraj laureatem ogólnopolskiego konkursu i otrzymał certyfikat „Studia z przyszłością”.

Certyfikat został przyznany w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów – „Studia z Przyszłością”. Organizatorami Programu są Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencja Kreatywna PRC. Certyfikat przyznano w oparciu o rekomendacje i wnioski członków Komisji Eksperckiej, którzy reprezentują środowisko akademickie, gospodarcze i NGO.

Kierunek został też wyróżniony certyfikatem nadzwyczajnym „Lider jakości kształcenia”, które otrzymują te spośród kierunków, które uzyskały najwyższą liczbę punktów rankingowych.

Na ok. 14000 kierunków studiów w Polsce, prowadzonych w ok. 8000 instytucji, oceniano w tym roku 108 zgłoszonych kierunków i tylko nieliczne nagrodzono tą prestiżową statuetką.Gala nagrody odbyła się 13.03. br. w Poznaniu, w Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk. Certyfikat oraz statuetkę Lidera jakości kształcenia dla naszego kierunku odebrała jego Kierownik – dr hab. Barbara Strzałkowska, prof. ucz.

Galeria


15 marca 2023